Zakład przetwórstwa ryb w Darłowie

Zakład Przetwórstwa Ryb PPH PIRS Sp. z o.o. w Darłowie działa od marca 2001 roku, kiedy to uruchomiliśmy główną halę przetwórczą, dedykowaną przerobowi świeżych dorszy i fląder. Od tego czasu wielokrotnie inwestowaliśmy, wyposażając przetwórnię w kolejne niezbędne maszyny i urządzenia. Inwestując, korzystaliśmy zawsze z dofinansowania Unii Europejskiej.

Zakład przetwórstwa
Zakład przetwórstwa
Zakład przetwórstwa

Zakład wyposażony jest w niezbędne urządzenia , pozwalające na produkcję wyrobów w stanie świeżym i mrożonym, zarówno w opakowaniach zbiorczych jak i jednostkowych.

Pakowane jednostkowo produkty świeże , które otrzymujemy z surowca świeżego i mrożonego , oferujemy zapakowane w systemie MAP oraz w ostatnio wdrożonym procesie produkcji – w systemie SKIN.

Jednostkowo pakowane produkty mrożone oferujemy zapakowane w opakowaniach typu FLOW PACK, vacuum oraz woreczkach.

Zakład przetwórstwa

W przetwórni na stałe zatrudnionych jest ponad 50 osób.

Zakład przetwórstwa w Darłowie jest obiektem nowoczesnym i w pełni odpowiadającym wymogom higienicznym Unii Europejskiej. Posiada licencję uprawniającą do produkcji i sprzedaży wytworzonych w nim produktów, na terenie Unii Europejskiej – nr PL 32131815.

Najważniejsze nasze produkty przetwórstwa: filety z flądry, filety z dorsza, filety z pstrąga, karpia, ikra dorszowa, ikra z flądry , filety z jesiotra i suma afrykańskiego.

Pełna lista produktów wyszczególniona została w zakładce oferta.

Wyroby PPH PIRS Sp.z o.o. sprzedawane są w Polsce oraz w krajach takich jak Dania, Rumunia, Bułgaria, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania, Ukraina, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina.

Poszukujemy firm polskich i zagranicznych chętnych do współpracy w zakresie przetwórstwa.